مقدمه هک مودم های ADSL

مقدمه هک مودم های ADSLمقدمه هک مودم های ADSL

 

با سلام

هک مودم های adsl یکی از بحث هایی است که همیشه تمام کسانی که از این سرویس استفاده می کنند مشتاق هستند اطلاعاتی در مورد ان بدست بیاورند
هک مودم های ADSL به دو صورت انجام می شود

1- از طریق IP اینترنتی مودم

2- از طریق ارتباط وایرلس

در مورد گزینه یک لازم به ذکر است که امکان استفاده از تمامی مودم های هک شده وجود ندارد و فقط مودم هایی که از شرکت سرویس دهنده انها با شما یکسان باشند می توانید استفاده کنید البته دقت داشته باشید این موضوع در حال حاضر با محدودیت هایی که شرکت های ارائه دهنده سرویس ADSL  از طریق محدودیت پورت و مک ادرس ایجاد میکنند غیر ممکن بوده و در صورت وجود این نقص قابل پیگیری از طرف شرکت خواهد بود .

با وجود نرم افزار هایی خاص شما (ip scan)می توانید تمامی مودم های موجود در شبکه را به سادگی بررسی کرده و هر کدام که امکان ورود به مودم دارند را چک کنید . موردی که باعث وجود یک چنین باگی در مودم می شود عدم دقت فرد استفاده کنند به تغییر رمز ورود به مودم می باشد .با یک سرچ ساده شما می توانید نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض تمامی مودم های موجود را پیدا کنید . البته برای جلو گیری از این نوع هک راه حل هایی وجود دارند که در بخش های بعد توضیح داده خواهد شد

مقدمه هک مودم های ADSL

دومین گزینه که بسیار مورد علاقه افراد هکر قرار گرفته است و برای ان نرم افزار های بسیاری طراحی شده است هک مودم ADSL  از طریق وایرلس می باشد . البته دقت شود این مشکل در تمامی مودم ها وجود ندارد . گزینه در مودم های ADSL وجود دارد به نام WPS که از همین طریق مودم به راحتی هک می شود .
زمانی که این گزینه برای مودم ها ایجاد گردید به جهت استفاده راحتر کاربران از رمز عبور در زمانی که نیاز به اتصال یکباره و سریع به مودم می باشد ، ولی در حال حاضر در عرض چند دقیقه شما میتوانید   با نرم افزار های مذکور به مودم های ADSL اطراف منزلتان متصل شوید و از ترافیک رایگان استفاده کنید .

در مطالب اینده راه حل مناسب برای جلوگیری از این مشکلات را ارائه خواهیم داد

مقدمه هک مودم های ADSL

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =